Фольклорный ансамбль "Ромашинская слободка"

Пятница, 29.03.2024, 02:02

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Фольклорний гурт села Старі Коні - А вже вечор вечоріє. - Форум | Регистрация | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: дядя_Миша, Музыковед  
Форум » Фольклорный архив » Музыкальный форум » Фольклорний гурт села Старі Коні - А вже вечор вечоріє. (Традиційна музика Рівненського Полісся (2006))
Фольклорний гурт села Старі Коні - А вже вечор вечоріє.
МузыковедДата: Среда, 04.03.2015, 23:22 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 457
Репутация: 0
Статус: Offline


Фольклорний гурт села Старі Коні - А вже вечор вечоріє. Традиційна музика Рівненського Полісся (2006)

Пісні:

1. На Різдвяне свято (колядка)
2. Ой там на горі (колядка)
3. Ой через поле да й широкеє (колядка)
4. Ой рано-рано півні співали (щедрівка)
5. Володар-Володар (закликання весни)
6. Ой убрали Куста (кустова)
7. На Івана Купала (купальська)
8. Ой якеє стало диво ("літо", жнивна)
9. Да коло наших ворітець (звичайна)
10. Червона калина (звичайна)
11. А вже вечор вечоріє ("літо", жнивна)
12. Не хилися гілко (звичайна)
13. Болить моя головонька (звичайна)
14. Ой летіли журавлі (звичайна)
15. Розкопайте хлопці греблю (звичайна)
16. Ой вербо моя шудровая (звичайна)
17. Ой посію мак (звичайна)

Тривалість: 00:53:56

Полісся – один з тих регіонів України, де архаїчні зразки і духовної, і матеріальної культури збереглися дещо краще, ніж в інших місцях. Власне, тут і досі можна знайти, наприклад, пісні, які склалися ще у дохристиянські часи – і збереглися до наших днів. Важко сказати, що саме сприяло такому збереженню – і нам, звичайним слухачам, залишається тільки радіти з того, що сталося саме так. Кожний тут знайде своє. Особисто я просто весь завмираю, коли чую поліські зразки архаїчного чоловічого співу – мені здається, небагато є в світі речей, красивіших за це. Але сьогодні, слухаючи цю платівку, зрозумів, що і жінки тамтешні вміють заспівати так, щоб мені знову не вистачило слів... Власне, фольклорний гурт "Старі Коні" ось вже 25 років заворожує слухачів по всій Україні – і за її кордонами також. Навіть під час створення гурту всі чотири жінки-учасниці не були молодими – але й досі їхня майстерність залишається на високому рівні. Навіть не віриться, що ці пісні було записано під час концертів наприкінці 2005 року, тобто не так і давно – а голоси звучать сильно, виразно. Що і казати – просто гарно. Як відомо, старий кінь борозну не зіпсує...

Антон Йожик Лейба


Скачать торрент MP3 180 кб/с - 68.94 MB:
http://www.btkitty.net/с-Старі-коні-А-вже-вечор-вечоріє-2005-e3

Источник: http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=62366



Фото отсюда: http://uolya.livejournal.com/1221.html

См. также: Фольклорний гурт "Старі Коні" (2006)
Прикрепления: 9914670.jpg (140.7 Kb) · 9373246.jpg (94.2 Kb)
 
Форум » Фольклорный архив » Музыкальный форум » Фольклорний гурт села Старі Коні - А вже вечор вечоріє. (Традиційна музика Рівненського Полісся (2006))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Меню сайта

Календарь

Block content

Статистика

Поиск