Фольклорный ансамбль "Ромашинская слободка"

Пятница, 26.04.2024, 16:28

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Musiques Traditionelles d’Ukraine: Vol. 1, 2 (1993) - Форум | Регистрация | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: дядя_Миша, Музыковед  
Форум » Фольклорный архив » Музыкальный форум » Musiques Traditionelles d’Ukraine: Vol. 1, 2 (1993) (Традиційна музика України)
Musiques Traditionelles d’Ukraine: Vol. 1, 2 (1993)
дядя_МишаДата: Понедельник, 12.09.2011, 00:24 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Заблокированные
Сообщений: 1665
Репутация: 4
Статус: Offline


Musiques Traditionelles d’Ukraine: Vol. 1
Steppe, Carpathes, Podolie Occidentale, Boïkivchtchéna
Auvidis/Silex, 1993


Пісні:
А. Степ

01. Понад садом - жіночий хор колгоспу "Прогрес", Нова Прага, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл.
02. Із-за гори дощик - жіночий хор колгоспу "Прогрес", Нова Прага, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл.
03. Чорноморець, мамінька - жіночий хор колгоспу "Прогрес", Нова Прага, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл.
04. Я в середу родилася - жіночий хор колгоспу "Прогрес", Нова Прага, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл.
05. Зайди, зайди місяченьку - Федюха Микола Андрійович
06. Ой, були ми в церкві - жіночий квартет з села Кам'яноватка, Новомиргородський р-н, Кіровоградська обл.
07. Ти свекруха - жіночий квартет з села Кам'яноватка, Новомиргородський р-н, Кіровоградська обл.
08. Ой, у полі озеречко - жіночий хор колгоспу "Прогрес", Нова Прага, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл.
09. Мати, мати, та й наїхали хлопці - жіночий хор колгоспу "Прогрес", Нова Прага, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл.
10. Калина малина - хор "Гілка"
11. Ану, ану, дівки - хор "Гілка"
12. Ой, з-за гори, гори - хор "Гілка"
13. Наша мати на базарі була - хор "Гілка"
14. Ой чиє ж то жито? - Ганна Жора

Б. Карпати
15. Гуцулка. Гуцульське весільне награвання - сім'я Тафійчуки з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
16. Гуцульське святкове награвання - сім'я Тафійчуки з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
17. Гуцульське святкове награвання - сім'я Тафійчуки з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
18. Награвання на прихід колядників. Святий Миколай - сім'я Тафійчуки з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
19. Весільне награвання - сім'я Тафійчуки з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
20. Весільне награвання - сім'я Тафійчуки з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
21. Гуцульський танок - сім'я Тафійчуки з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
22. Похоронна. Гуцульський танок - сім'я Тафійчуки з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
23. Ой, зацвіли фіялочки. Весільна - ансамбль дримбістів з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
24. Гуцульське награвання - ансамбль дримбістів з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
25. Як си жениш, легінику. Весільна - ансамбль дримбістів з села Верхній Ясенів, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.
26. Не співає соловейко, не кує зозуля - Сорохан Тодося Андріївна з села Криворивня, Верховинський р-н, Івано-Франківська обл.

В.Західне поділля і Бойківщина
27. Швець (Козачок) - оркестра з села Новосілки, Заліщицький р-н, Тернопільська обл.
28. Молодим. Коломийка - ансамбль з села Либохори, р-н Турка, Львівська обл.

Тривалість: 01:12:00
Мова: українська

Скачать - 154 Мб / 320 kbps:
http://files.mail.ru/774121D9E8F34BA1AFF4F737A4815AF3

Источник: http://shanson-e.tk/forum/showthread.php?t=32118
Прикрепления: 0628451.jpg (67.0 Kb)
 
дядя_МишаДата: Суббота, 31.08.2013, 02:20 | Сообщение # 2
Генералиссимус
Группа: Заблокированные
Сообщений: 1665
Репутация: 4
Статус: Offline


Musiques Traditionnelles d’Ukraine Vol. 2

Традиційна музика України. Vol. 2
Полесье - Полтава - Киев


01 Ой з-за гори кам'яної орли вилітають - хор "Древо"
02 Ой сухий дубе... - хор "Древо"
03 Гопак (танець) - Михайло Бедюх
04 Полька та гопак (танець) - Михайло Бедюх, Микола Андрішченко, Сергій Передеря
05 Карапет (танець) - Михайло Бедюх, Сергій Передеря
06 Жила, була вдова сім год на Подолі - хор села Вербино
07 Про Бондарівну - Микола Будник
08 Ой зойди, зойди місяченько ясний - Олена Шевчук, Роман Єненко
09 Конець світа прийде, страшний суд наступить - Михайло Хай
10 Ой у полі по роллє походіли журавлі - Роман Єненко
11 Ой п'є чумак, п'є - Ірина Клименко, Сергій Ємельянеков
12 Ой зішла зоря вечоровая - Олесь "Смік" Санін
13 Коло річки, коло броду - хор "Древо"
14 Рано, рано да зійду на гору - хор "Древо"
15 Полька "Терниця" (танець) - Микола Клишун
16 Болить моя головонька - Марія Судинець, Марія Клишун, Микола Клишун, Петро Мінько
17 Ой дяде дяде на твойму дворі - Варвара Лось, Ліда Новик, Софія Новик, Павло Новик
18 Оддай мене маті, де хороше в хаті - Варвара Лось, Ліда Новик, Софія Новик
19 Лучина моя, березовая - Варвара Лось, Ліда Новик, Софія Новик, Павло Новик
20 І ой да щоб я знала де мій милий оре - хор села Вовчиці
21 Про Морозенка - Микола Будник
22 На смерть Шевченка - Василь Нечепа

Скачать - 142 Мб / 320 kbps:
http://files.mail.ru/C1525B9FF259436793FE66A8D7BAF9B8

Прикрепления: 3553035.jpg (12.3 Kb) · 5899379.jpg (56.5 Kb)
 
Форум » Фольклорный архив » Музыкальный форум » Musiques Traditionelles d’Ukraine: Vol. 1, 2 (1993) (Традиційна музика України)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Меню сайта

Календарь

Block content

Статистика

Поиск