Фольклорный ансамбль "Ромашинская слободка"

Пятница, 26.04.2024, 05:26

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Дике Поле - Довгі пісні передстепової України (2010) - Форум | Регистрация | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: дядя_Миша, Музыковед  
Форум » Фольклорный архив » Музыкальный форум » Дике Поле - Довгі пісні передстепової України (2010) (Проект "Моя Україна. Берви")
Дике Поле - Довгі пісні передстепової України (2010)
дядя_МишаДата: Среда, 30.01.2013, 13:40 | Сообщение # 1
Генералиссимус
Группа: Заблокированные
Сообщений: 1665
Репутация: 4
Статус: Offline


Дике Поле - Довгі пісні передстепової України (2010)

Проект "Моя Україна. Берви"

Украiнська традицiйна музика.
Ukrainian traditional music.

Країна, місто: Україна, Кіровоград
Видавець: "Арт Екзистенція", "Арт Велес"

Пісні:
01 На жовтісініькім пісочку 05:06
02 Вітер повіва 04:24
03 Та бодай ти, степовая могила, запала 04:18
04 Ой у Ростові та ще й в городі 05:08
05 Зволнувалася та на морі погода 06:02
06 А славний город Лебедин 03:53
07 Ой то з-за гори та ще й з-за Лиману 03:31
08 Ой од саду та й до моря битая дорога 04:26
09 Ой сон, мати, ой сон, мати 03:01
10 Ой сади ж мої, сади 04:03
11 Ой упав сніжок та й на бережок 03:47
12 Ой піду я в ліс по дрова 06:02
13 Ходив-блудив привдалий молодчик 02:57
14 Ой сербіне, сербіночку 09:20
15 Ай сонце сходе, а я журюся 04:25

ДИКЕ ПОЛЕ (м. Кіровоград). Фольклорний ансамбль, народжений 1999 року в м. Кіровоград, Центральна Україна. Батьками гурту є етномузикологи Наталя та Олександр Терещенки. "Дике поле" займається вивченням традиційної манери та техніки співу, організовує фольклорні експедиції (спілкування з носіями народномузичної традиції - мешканцями українських сіл Кіровоградської області, запис музичних творів на магнітну стрічку). Кредо ансамблю - відношення до фольклору як до розвиненої самобутньої багатовікової культури, неприпустимість жодних обробок, "покращень" фольклорного першоджерела задля досягнення зовнішніх сценічних ефектів, збереження неповторного колориту місцевої традиції, не механічне копіювання, а органічне живе засвоєння традиції, своєрідна спроба її наслідування. Досліджувана територія - передстепові та степові землі Правобережної України між Дніпром та Синюхою (на польських картах ХVII ст. DZIKIE POLIE), Східне Поділля. Повний склад ансамблю понад 20 осіб віком від 13 до 45 років, серед них - етномузикознавці, викладачі та студенти вищих і середніх музичних навчальних закладів, психолог, художник, школярі. Репертуар - уся жанрова палітра регіону: обрядові та побутові пісні, ігри, хороводи, танці. "Дике поле" - це одночасно культурно-мистецьке об'єднання, науково-дослідна лабораторія, творча майстерня, неформальний навчальний заклад, а також велике коло добрих друзів.

Скачать - 173 Мб / 320 kbps:
http://yadi.sk/d/AmR4f8GW2E7bs
Прикрепления: 5463506.jpg (27.0 Kb)
 
Форум » Фольклорный архив » Музыкальный форум » Дике Поле - Довгі пісні передстепової України (2010) (Проект "Моя Україна. Берви")
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Меню сайта

Календарь

Block content

Статистика

Поиск