Фольклорный ансамбль "Ромашинская слободка"

Пятница, 19.04.2024, 15:01

Приветствую Вас Гость | RSS | Главная | Берви. Українська традиційна музика. Вып.5. Наддніпрянщина - Форум | Регистрация | Вход

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: дядя_Миша, Музыковед  
Форум » Фольклорный архив » Музыкальный форум » Берви. Українська традиційна музика. Вып.5. Наддніпрянщина
Берви. Українська традиційна музика. Вып.5. Наддніпрянщина
МузыковедДата: Среда, 11.03.2015, 23:37 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Администраторы
Сообщений: 457
Репутация: 0
Статус: Offline


Берви. Українська традиційна музика. Вып.5. Наддніпрянщина

01. По Рожеству, по вечері колядка (с. Липняжка, Добровеличківський р-н, Кіровоградська обл. Вик. Денисенко Марія Петрівна, Кириченко Єфросинія Гаврилівна, Кэ
02. А в нашого дядька у дворі береза щедрівка (с. Стара Осота, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл. Вик. Вітер Марrsquoяна Провівна, 1910 р.н., Вітер Ма
03. Ой денная нарожденна колядка (с. Думанці, Черкаський р-н, Черкаська обл. Вик. Сіренко Ганна Родіонівна, 1929 р.н., Ворона Марія Прокопівна, 1935 р.н.)
04. А в нашого шума веснянка (с. Розумівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл. Вик. Безносенко Варвара Йосипівна, Бугаєнко Катерина Микитовна, Волкова)
05. Весна, весна-паняночка веснянка (с. Білоусівка, Драбівський р-н, Черкаська обл. Зап. Г. Коропніченко, 1997 р.)
06. Соловейку, соловейку петрівка (с. Стара Оржиця, Згурівський р-н, Київська обл. Вик. Гера Ганна Ониськівна 1931 р.н., Гора Оксана Семенівна 1935 р.н., Сол
07. Ой, матінко, жалібнесенько весільна (с. Турівка, Згурівський р-н, Київська обл. Вик. Мотузко Ольга Миколаївна 1933 р.н., Чала Софія Ісаківна 1925 р.н., П
08. Зеленая дібровонька весільна (с. Розумівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл. Зап. Н. Керімова, 1990 р.)
09. Ой ходила та Галя по крутій горі весільна (с. Розумівка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл. Зап. Н. Керімова, 1990 р.)
10. Ой стелися, ой барвіночок різно лірична (с. Олександрівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл. Вик. Крицька Валентина Іванівна, 1932 р.н., Жуган Клавдія
11. Шпориш по дорозі чумацька (с. Козичанка, Макарівський р-н, Київська обл. Виконує Мироненко Микита Сергійович, 1918 р.н. Зап. Г. Коропніченко, 1995 р.)
12. Ой летів пугай чумацька (с. Федорівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл. Виконує Хруль Ліза Іванівна, 1929 р.н. Зап. Н. Терещенко, О. Терещенко, 1994 р.)
13. Із-за гір, з-за гір вилітав сокіл козацька (с. Федорівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл. Зап.. О. Мурзіна, 1987 р.)
14. Ох, мій унучечок, дорогесенький голосіння (с. Олександрівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл. Виконує Шейка Мотря Андріївна, 1912 р.н. Зап. Н. Терещенко, О. Терещенко)
15. Донечко моя голосіння (м. Кам' янка, Кам' янський р-н, Черкаська обл. Виконує Олена Засядько. Зап. О. Правдюк, 1955 р. Архів О. Мурзіної)
16. Та ой у лісі ж, та й на дубочку лірична (с. Богуслав, Павлоградський р-н, Дніпропетровська обл. Вик. Гордиченко Уляна Іванівна, 1937 р.н., Чорна Валентин
17. Калина-малина, над яром стояла лірична (с. Семигір' я, Світловодський р-н, Кіровоградська обл. Вик. Залюбовська Галина Нистратовна, 1932р.н., Залюбовськи
18. Ой, сама я, сама лірична (с. Косарі, Кам' янський р-н, Черкаська обл. Виконує Рибакіна Степанида Андріївна, 1916 р.н. Зап. О. Мурзіна, 1988 р.)
19. Ой як приїхав мій миленький лірична (с. Лящівка, Чорнобаївський р-н, Черкаська обл. Вик. Петраш Катерина Іванівна, 1950 р.н. Купчин Єва Федорівна, 1957 р.н.
20. Соловейку мій лірична (c. Юрчиха, Кам' янський р-н, Черкакська обл. Зап. студенти Черкаського музичного училища ім.С.С.Гулака - Артемовського, кер. О. По
21. Ой сяду я край стола лірична (c. Юрчиха, Кам' янський р-н, Черкакська обл. Зап. студенти Черкаського музичного училища ім.С.С.Гулака - Артемовського, кер. О. По
22. Ой, журавко, журавко строкова (с. Родниківка, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл. Вик. Скрипник Олександра Володимирівна, 1917 р.н., Колісник Катер
23. Ой-но, люлі, люлі колискова (с. Мельники, Кременчуцький р-н, Полтавська обл. Виконує Михно Катерина Микитівна, 1931 р.н. Зап. І. Барамба, О. Вовк, 2009 р.)
24. Да била жінка мужика жартівлива (с. Лемешівка, Яготинський р-н, Київська обл. Вик. Бондаренко Любов Миколахвна, 1928 р.н., Клименко Ганна Архипівна, 1922
25. Думай, думай танцювальна (с. Золотоножка, Драбівський р-н, Черкаська обл. Зап. В. Шевченко, 1987 р.)
26. Ой пішла тая, та розмовонька лірична (с. Голикове, Олександрівський р-н, Кіровоградська обл. Вик. Наталка Семенівна Фундовна, 1919 р.н., Галина Миколаївна
27. Гопак танець (с. Середівка, Згурівський р-н, Київська обл. Вик. Овчаренко Іван Федорович, 1922 р.н. (скрипка), Міхно Володимр Григрович, 1939 р.н. (бубон)

Общее время - 72:31

Скачать - 128 кБит/с - 64 Мб:
https://cloud.mail.ru/public/ece2c1fdca39/bervy_5_naddnipryan.rar

Источник: http://vk.com/id18350479
Прикрепления: 8653710.jpg (33.3 Kb)
 
Форум » Фольклорный архив » Музыкальный форум » Берви. Українська традиційна музика. Вып.5. Наддніпрянщина
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Меню сайта

Календарь

Block content

Статистика

Поиск